• ударостійкий ABS пластик
• органайзери
• пластикові замки
• зручна складна ручка
• лоток для інструменту
• можливість для підвісу навісного замка
• для риболовлі, інструменту, будинку, автомобіля
Країна:КНР
Вага:0.975 кг
Довжина, мм:305
Висота, мм:100
Ширина, мм:150
Довжина, ″:12
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.975 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴



