• ударостійкий ABS пластик
• пластикові замки
• зручна складна ручка
• лоток для інструменту
• можливість для підвісу навісного замка
• для риболовлі, інструменту, будинку, автомобіля
Країна:КНР
Вага:0.525 кг
Довжина, мм:320
Висота, мм:130
Ширина, мм:180
Довжина, ″:12,5
Застосовується для зберігання інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.525 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴

