• ударостійкий ABS пластик
• три органайзери для розташування дрібних речей
• пластикові замки
• зручна складна ручка
• лоток для інструменту
• для риболовлі, інструменту, будинку, автомобіля
Країна:КНР
Вага:0.52 кг
Довжина, мм:330
Висота, мм:127
Ширина, мм:160
Довжина, ″:13
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.52 кг |
| Висота | 127 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴

