• 3 відділення
• порошове фарбування
Країна:Украина
Вага:3.1 кг
Довжина, мм:440
Кількість секцій:3
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴


