• 7 відділень
• порошкове фарбування
Країна:Украина
Вага:6.09 кг
Довжина, мм:550
Кількість секцій:7
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.09 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴


