• ударостійкий ABS пластик
• для риболовлі, інструменту, будинку, автомобіля
• 18 секцій
Країна:КНР
Вага:0.146 кг
Довжина, мм:230
Висота, мм:35
Ширина, мм:123
Кількість секцій:18
Довжина, ″:9
Скринька-органайзер пластикова для зберігання дрібних речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.146 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴

